ALT MİNİKLER TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Federasyonumuzun 2018 yılı sportif faaliyet programında bulunan Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Bayburt’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Bayburt Spor Salonunda gerçekleştirilen müsabakalara 40 ilden 336 sporcu katıldı. Final müsabakaları sonucu 19 sıklette madalya dağıtıldı.



Madalya kazanan sporcuların listesi:

31 kg

Ertuğrul Bozalı (Trabzon) – Altın Madalya

Koray Sarıaydın (Kırıkkale) – Gümüş Madalya

Aytaş Sebetci (Trabzon) – Bronz Madalya

Bilal Güçlü (Bayburt) – Bronz Madalya

32,5 kg

Refik Kartal (Tekirdağ) – Altın Madalya

Ramazan Efe Efil (Ordu) – Gümüş Madalya

Efekan Sural (Trabzon) – Bronz Madalya

Murat Can Çevik (Rize) – Bronz Madalya

34 kg

Özbek Türk (Bayburt) – Altın Madalya

Y. İslam Saka (Bayburt) – Gümüş Madalya

E. İsmail Tatlı (Samsun) – Bronz Madalya

Mazlum Ali Taner (Bursa) – Bronz Madalya

35,5 kg

Mustafa Ömer Şahin (Trabzon) – Altın Madalya

Yusuf Deniz (Samsun) – Gümüş Madalya

Nazmi Özbay (Kocaeli) – Bronz Madalya

Polat Yıldırım (Van) – Bronz Madalya

37 kg

Alperen Yılmaz (Rize) – Altın Madalya

Furkan Susam (Kocaeli) – Gümüş Madalya

S.Demir Yılmaz (Aydın) – Bronz Madalya

Çağrı Fidan (Ankara) – Bronz Madalya

38,5 kg

Muhammet Enes Kanar  (Erzurum) – Altın Madalya

Yusuf Efe Genç (Trabzon) – Gümüş Madalya

Abdulsamet Sokar (Bayburt) – Bronz Madalya

Salim Kol (Samsun) – Bronz Madalya

40 kg

Emirhan Topsakal (Bayburt) – Altın Madalya

Halil Duman (İstanbul) – Gümüş Madalya

A.Enes Sarı (Kütahya) – Bronz Madalya

H.İbrahim Bülbül (Erzurum) – Bronz Madalya

41,5 kg

Batuhan Türker (İzmir) – Altın Madalya

Göktuğ Ayvazoğlu (Trabzon) – Gümüş Madalya

Emin Arda Üçüncü (Gümüşhane) – Bronz Madalya

Berat Ayhan Yılmaz (Kocaeli) – Bronz Madalya

43 kg

M.Emin Yılmaz (Samsun) – Altın Madalya

Hüseyin Babat (Mersin) – Gümüş Madalya

Adem Şimşek (Kocaeli) – Bronz Madalya

Sinan Koçoğlu (Ankara) – Bronz Madalya

44,5 kg

Berkay Tolga Denizli (Trabzon) – Altın Madalya

Burak Kara (Samsun) – Gümüş Madalya

Kerem Adil Özural (İzmir) – Bronz Madalya

Berkay Ünal (Ankara) – Bronz Madalya

46 kg

T.Ahmet Çelebi (Bursa) – Altın Madalya

M.Burak Ece (Erzurum) - Gümüş Madalya

Muhammet Urak (Erzurum) – Bronz Madalya

Görkem Ateş (Antalya) – Bronz Madalya

48 kg

Yaşar Efe Altuntaş (Kocaeli) – Altın Madalya

Ömer Faruk Güneş (Samsun) – Gümüş Madalya

O.Bulut Saman (İstanbul) – Bronz Madalya

Alperen Ülker (Uşak) – Bronz Madalya

50 kg

Furkan Arslan (Ankara) – Altın Madalya

Kamilcan Terzi (Trabzon) – Gümüş Madalya

Maruf Reçber (Bursa) – Bronz Madalya

Efe Varol (Trabzon) – Bronz Madalya

52 kg

Doğan Teymur (Erzurum) – Altın Madalya

Yunus Emre Doğan (Bursa) – Gümüş Madalya

Mehmet Akif Gök (Erzurum) – Bronz Madalya

Eren Öztürk (Kırıkkale) – Bronz Madalya

54 kg

Önder Sipahi (Kocaeli) – Altın Madalya

Y.Selim Çoban (Samsun) – Gümüş Madalya

Cabir Ateş (Antalya) – Bronz Madalya

M.Eren Karaarslan (Ankara) – Bronz Madalya

56 kg

Polat Bekar (Trabzon) – Altın Madalya

Muhammet Esat Alemdar (Mersin) – Gümüş Madalya

Güney Özulus (Ankara) – Bronz Madalya

Görkem Efe Alkaç (Gümüşhane) – Bronz Madalya

59 kg

Oğuzhan Saydum (Erzurum) – Altın Madalya

H.Pusat Koral (Kocaeli) – Gümüş Madalya

E.Samed Topçu (Aydın) – Bronz Madalya

Mehtican Savlı (Iğdır) – Bronz Madalya 

62 kg

Taha Turgut Tarhan (İstanbul) – Altın Madalya

Resut Etik (Ordu) – Gümüş Madalya

Enes Koroğlu (Kocaeli) – Bronz Madalya

Arda Bakır (Trabzon) – Bronz Madalya

65 kg

Osman Alanda (Çanakkale) – Altın Madalya

Ahmet Şeker (Amasya) – Gümüş Madalya

İ.Hakkı Üstün (Bayburt) – Bronz Madalya

Arda Oral (Samsun) – Bronz Madalya

  • Başkan
  • Duyurular
  • Kurullar
  • Basın
*
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10