KURUMSAL
![15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ÜST MİNİK ERKEKLER ve KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI](https://www.turkboks.gov.tr/imgs/950x534x2/ab5de9bd-4bef-4dae-bc9c-dbd3c806f9cb.jpg)
Türkiye Boks Federasyonu 2023 Faaliyet Takvimi kapsamı içerisinde Üst Minik Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 15-23 Temmuz 2023 tarihleri arasında Kars'ta düzenlenecektir.
Türkiye Boks Federasyonu 2023 Faaliyet Takvimi kapsamı içerisinde Üst Minik Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası 15-23 Temmuz 2023 tarihleri arasında Kars'ta düzenlenecektir.
Kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresiniz ya da telefon numaranızı yazarak şifre sıfırlama e-postası alabilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Tamam