KURUMSAL
![CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN MADALYA ALAN SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ](https://www.turkboks.gov.tr/imgs/950x534x2/626b6d4f-cb1f-477e-a5e1-8cb1863b4891_1.jpg)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda madalya alan milli sporcular, sporcuların aileleri ve Federasyon Başkanları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Federasyon Başkanımız Eyüp Gözgeç, Olimpiyat Şampiyonu Busenaz Sürmeneli ve ailesi, Olimpiyat İkincisi Buse Naz Çakıroğlu ve ailesi de katıldı.
Federasyon Başkanımız Eyüp Gözgeç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a isminin baş harflerinin yazılı olduğu bir boks eldiveni hediye etti.