KURUMSAL
![KONAKLAMA HAKKINDA DUYURU](https://www.turkboks.gov.tr/imgs/950x534x2/nmli-duyuru-boks_64.png)
11-17 Temmuz 2021 tarihleri arasında Sakarya'da düzenlenecek olan Erkan Durak Üst Minik Erkek ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına katılacak olan kafilelerimizin konaklamaları için hem daha ekonomik hem de ulaşımı kolay olan Ayşe Hümeyra Öktem Erkek Öğrenci Yurdu ve Rahime Sultan Kadın Öğrenci Yurdu ayarlanmıştır. Sabah Tartılar bu yurtlarda yapılacak olup kafilelerimizin yurtlarda konaklaması geliş gidişlerde büyük kolaylık sağlayacaktır. Pandemi şartlarını göz önünde bulundurarak hem fiyat olarak uygun hem de işlem kolaylığı olacağından kafilelerin bu yurtlarda kalması Federasyonumuzca rica olunur. Şampiyona süresince yurtlarda makul fiyatlarla 3 öğün yemek çıkarılacaktır.
Günlük konaklama ücreti 26 TL'dir.
Adres: Kemalpaşa mah. Kampüs yolu Serdivan Sakarya