KURUMSAL
![ÖNEMLİ DUYURU](https://www.turkboks.gov.tr/imgs/950x534x2/nemli-duyuruu_7.png)
DEĞERLİ BOKS CAMİASI,
Şubat ayı içerisinde yapmayı planladığımız Genç Erkekler ve Genç Kadınlar Türkiye Şampiyonası pandemi nedeni ile yapılamamaktadır.
Bu nedenle 10-24 Nisan 2021 tarihleri arasında Polonya’da yapılacak olan Genç Erkekler ve Genç Kadınlar Dünya Şampiyonası’na katılacak sporcularımızı belirlemek amacı ile pandemi şartları da düşünülerek 19-21 Şubat 2021 tarihlerinde Genç Erkekler, 23-25 Şubat 2021 tarihlerinde Genç Kadınlar arasında Kastamonu Kadıdağı Kamp Eğitim Merkezinde Hakem nezaretinde ve AİBA kuralları çerçevesinde Milli Takım seçme müsabakaları yapılacaktır. Genç Erkekler 18 Şubat, Genç Kadınlar 22 Şubat 2021 tarihinde kampa giriş yapacaklardır.
Seçme müsabakalarına 2020 yılında yapılan Gençler Türkiye Şampiyonalarında ilk dört dereceye giren sporcularımız ile Yıldızlar Türkiye Şampiyonalarında şampiyon olan ve şu an genç olan sporcularımız davet edilecektir.
Sporcularımızın illerine izin yazıları gönderilecektir.
Seçmelere katılacak tüm sporcular Kamp Merkezine gelmeden en geç 48 saat önce PCR testlerini yaptırarak negatif sonucunu alıp geleceklerdir.
PCR testi yaptırmayan müsabakalara ve kamp merkezine alınmayacaktır.
Kamp Merkezinde müsabakalar harici maske takmak zorunludur.
Müsabakalara katılacak olan herkes pandemi kurallarına uymak zorunda olup, uymayan kamp merkezinden gönderilecektir.
Camiamıza önemle duyurulur.
TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU